Sprzęt oraz akcesoria do nurkowania od marki TUSA

Innowacyjne maski do nurkowania TUSA są chętnie wybierane zarówno przez te osoby, które nurkują amatorsko, jak i są profesjonalnymi płetwonurkami. Są to produkty bazujące na autorskich technikach, dlatego okazują się użyteczne oraz doskonale wyglądają. Projekt każdej maski jaką jest profesjonalna maska do nurkowania jest dokładnie obmyślony. W rezultacie można czuć się komfortowo w trakcie nurkowania.

Pełnotwarzowe maski gwarantują maksymalne pole widzenia oraz pozwalają swobodnie oddychać nosem. Z pewnością nie będzie się czuło dyskomfortu oraz zaparowanych szybek. Obieg powietrza będzie wzorcowy. Suche fajki dodane do każdej maski sprawią, że woda nie dostanie się do środka. Można wobec tego maksymalnie chwalić się nurkowaniem i komfortowo oddychać. Maski TUSA nie są też ciężkie, co jest ich następną zaletą. Zrobienie z wysokiej jakości materiałów, hartowanego szkła a także miękkiego silikonu pozwala na idealne przystosowanie do twarzy.

Maski można kupić w wielu wersjach, żeby każdy mógł wybrać coś pod swoje preferencje i styl nurkowania. Są to: maski w zestawach, maski panoramiczne, maski korekcyjne, maski do niepełnego zanurzenia, maski dwuszybowe. Sprzedawcy pomogą wybrać odpowiednią maskę, dobierając ją dla klienta pod względem cech i właściwości. Wygoda, poszerzony kąt widzenia, optymalne wyprofilowanie a także lekkość – to tylko wybrane z walorów zaprezentowanych masek. Modele masek TUSA zaprojektowane są zgodnie z bieżącymi trendami.

Cechują je innowacyjne rozwiązania: stuprocentowo krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór który zapobiega przedostawaniu się do maski wody. Niewywołujący alergii silikon nie wywoła podrażnienia skóry. Jest tworzywem miękkim, wobec czego bezproblemowo dopasowuje maskę do twarzy. Widok z niej jest godny zauważenia. Jest to sto sześćdziesiąt osiem stopni panoramicznego obrazu. Pasek można wyregulować, a boczne szyby zaprojektowane są w ten sposób, żeby zredukować martwe pole. Soczewki w masce zapewniają doskonałą widoczność a także to, że wszystko widać w naturalnych barwach.

You may also like...